Новини

XI Всеукраїнська науково-методична конференція «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті» (КМІТО’2018), присвячена 80 річниці від дня народження Айвена Едварда Сазерленд.

21-22 травня 2018 р. відбулася XI Всеукраїнська науково-методична конференція «Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в освіті» (КМІТО’2018), присвячена 80 річниці від дня народження Айвена Едварда Сазерленда. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України виступив у ролі співорганізатора заходу. 


22 Травня 2018


Засідання круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи»

18 травня 2018 р. представники Ради молодих вчених Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України взяли участь у засіданні круглого столу «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та науковий простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», що відбувався у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки. 


18 Травня 2018


ICTERI-2018

14-17 травня 2018 р. у м.Києві відбулася ХIV Міжнародна науково-практична конференція «ІКТ в освіті, дослідженнях та індустріальних додатках: інтеграція, гармонізація та трансфер знань» (‘ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge Transfer’ (ICTERI-2018)).


17 Травня 2018


Семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID»

14 травня 2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було проведено семінар-тренінг «Створення і використання унікального авторського ідентифікатора ORCID». Захід організовано в рамках фестивалю науки в Україні.


14 Травня 2018


Захист дисертації Волошиної Т.В.

8 травня 2018 р. відбулося засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.459.01 в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, а також захист дисертації Волошиної Т.В. на тему «Використання гібридного хмаро орієнтованого навчального середовища для формування самоосвітньої компетентності майбутніх фахівців з інформаційних технологій» для здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.


8 Травня 2018


ХІ Всеукраїнська наукова конференція «Наука. Освіта. Молодь. Умань – 2018»

26 квітня 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася ХІ Всеукраїнська наукова конференція «Наука. Освіта. Молодь. Умань – 2018», в якій взяли участь понад 200 студентів та молодих науковців із 15 закладів вищої освіти та наукових установ. Одним із організаторів конференції була Рада молодих вчених Інституту інформацінйих технологій і засобів навчання НАПН України.


26 Квітня 2018


Третє засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі»

29.03.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулося третє засідання Всеукраїнського науково-методичного семінару «Системи навчання і освіти в комп’ютерно орієнтованому середовищі». На семінарі було представлено для обговорення результати дисертаційних робіт підготовлених на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті Матвійчук-Юдіної О.В. та Коротун О.В.

29 Березня 2018


ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

28 березня 2018 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці». Співорганізатором конференції виступив Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України.

28 Березня 2018


Семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти»

28 березня 2018 р. відбувся семінар-презентація «Огляд і методика використання колекції баз даних фірми EBSCO в наукових установах і закладах освіти».

28 Березня 2018


Звітна наукова конференція

27.03.2018 року в Інституті інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України відбулася щорічна Звітна наукова конференція. Пленарне засідання відкрив директор Інститут Биков В.Ю. З пленарними доповідями виступили співробітники Інститут та гості конференції, серед яких Шишкіна М.П., д.пед.н., с.н.с., завідувач відділу хмаро орієнтованих систем інформатизації освіти ІІТЗН НАПН України, Іванова С.М., к.пед.н., завідувач відділу відкритих освітньо-наукових інформаційних систем ІІТЗН НАПН України, Вараксіна Н.В., завідувач відділу науково-технічного забезпечення та впровадження комп’ютерних технологій ДНПБ України ім.. В.О.Сухомлинського НАПН України та ін. У другій половині заходу працювало три секції відповідно до напрямів наукових досліджень установи. Учасники представляли свої презентації, обговорювали дискусійні питання, ділилися досвідом. Найкращі доповіді були відзначено грамотами. Збірник матеріалі конференції найближчим часом буде розміщено на сайті Інститут (http://iitlt.gov.ua), а також на web-сторінці конференції EDUConference (http://conf.iitlt.gov.ua/Conference.php?h_id=18) та у Електронній бібліотеці НАПН України (http://lib.iitta.gov.ua/).

27 Березня 2018


Новини 371 — 380 з 622
Початок | Поперед. | 36 37 38 39 40 | Наст. | Кінець

Анонси та оголошення

Вступ до аспірантури у 2024 р. Спеціально організована сесія ЄВІ.

Згідно з Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, умовою допуску до вступних іспитів до аспірантури Інституту цифровізації освіти НАПН України є успішне складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
У вересні 2024 році відбудеться спеціально організована сесія ЄВІ.
Зареєструватися для участі в спецсесії ЄВІ можуть вступники, які:
  • реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ, але не змогли взяти в ній участі;
  • бажають повторно скласти ЄВІ, для покращення результату;
  • не реєструвалися для участі в основній чи додатковій сесії ЄВІ.
Реєстрація для участі в спецсесії ЄВІ триватиме протягом 12–19 серпня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ триватиме протягом 12–14 вересня 2024 року.
Спеціально організована сесія ЄВІ буде проведена за рахунок коштів фізичних та/або юридичних осіб


3rd Workshop on Digital Transformation of Education (ICTERI 2024)

Інститут цифровізації освіти запрошує до участі у третьому англомовному воркшопі з ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТИ (DigiTransfEd 2024). Семінар рецензований, проводиться у гібридному форматі 23.09.2024 в рамках ICTERI 2024. Дедлайн подання робіт 29.07.2024.

Матеріали найкращих доповідей минулорічного DigiTransfEd 2023 проіндексовано у Scopus: https://ceur-ws.org/Vol-3553


IX МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР «НАВЧАННЯ ВПРОДОВЖ ЖИТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ: ОСОБИСТІСНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (3L-PERSON-2024)

IX Міжнародний семінар «Навчання впродовж життя з використанням ІКТ: особистісно-орієнтований підхід (3L-Person)» з серії семінарів, що продовжує теми, започатковані у 2016 році та пропонує такі підтемами, що відповідають новим викликам у сфері освіти (наприклад, «Синтетичне навчальне середовище: AR/VR/MR, AI в освіті тощо»). Головною ідеєю серії є створення-розробка-впровадження ІКТ на етапах Академічна → Освіта/Навчання → Промисловість. Швидкий перехід світу на дистанційну форму освіти та роботи призвів до появи гібридної робочої сили та потреб подальшої людино-системної інтеграції (HSI), де під «Системою» мається на увазі, перш за все, система освіти. НSI в освіті розглядається як взаємна адаптація людини та ІКТ до К16 + перекваліфікації протягом усього активного життя людини. 


Конкурси від Національного фонду досліджень України

У грудні 2023 року рішенням наукової ради НФДУ затверджено умови конкурсів: «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень», «Наука для зміцнення обороноздатності України», «Передова наука в Україні».

Розпочинається відбір проектів для надання грантової підтримки для проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень із забезпечення розвитку національного дослідницького простору та його інтеграції до світового дослідницького простору.